Kontakt

Zavod za industrijsko inženjerstvo

Fakultet strojarstva i brodogradnje
Ivana Lučića 1, 10002 Zagreb
Hrvatska

Predstojnik Zavoda

Prof. dr. sc. Dragutin Lisjak

e-mail: dragutin.lisjak@fsb.hr

tel: +385 1 6168 377


Voditelj Katedre za upravljanje proizvodnjom

prof.dr.sc. Nedeljko Štefanić

e-mail: nstefan@fsb.hr

tel: +385 1 6168 421


Voditelj Katedre za projektiranje proizvodnje

Voditelj Laboratorija za logistiku

doc.dr.sc. Tihomir Opetuk

e-mail: tihomir.opetuk@fsb.hr

tel:  +385 1 6168 332


Voditelj Katedre za Sociologiju

prof.dr.sc. Nikša Dubreta

e-mail: niksa.dubreta@fsb.hr

tel: +385 1 6168 382


Voditelj Laboratorija za upravljanje proizvodnjom

Voditelj smjera Industrijsko inženjerstvo i menadžment

doc.dr.sc. Hrvoje Cajner

e-mail: hrvoje.cajner@fsb.hr

tel: +385 1 6168 331

Voditeljica Laboratorija za projektiranje tehnoloških procesa

Maja Trstenjak, mag.ing.mech.

e-mail: maja.trstenjak@fsb.hr

tel:  +385 1 6168 367

Voditelj Laboratorija za održavanje

dr.sc. Davor Kolar

e-mail: dkolar@fsb.hr

tel:  +385 1 6168 308


Ured Zavoda i Katedri

Ana Kelemen Herceg

e-mail: ana.kelemen@fsb.hr

tel:  +385 1 6168 323